10 серпня 2016
На Олімпіаді українка подолала найсильнішу тенісистку світу
Еліна Світоліна виходить у чвертьфінал.
news-image

Перемогу в матчі третього кола олімпійського турніру з тенісу здобула перша ракетка України Еліна Світоліна, передає «Є!»

В Ріо-2016 наша спортсменка вперше в кар'єрі перемогла найсильнішу тенісистку світу Серену Вільямс. Еліна здобула перемогу у двох сетах – 6:4, 6:3.

Цей успіх забезпечив Світоліній вихід у чвертьфінал, де вона зустрінеться з Петрою Квітовою з Чехії.

Поєдинок відбудеться у середу, 10 серпня.

Еліна Світоліна одразу після сенсаційної перемоги поділилася своїми враженнями з прес-службою Національного олімпійського комітету України.

Це неймовірно!, - щиро зізнається наша спортсменка.
Протягом всієї зустрічі я намагалася не думати про перемогу. Сьогодні Серена не показала своєї гри. Я намагалася боротися за кожен м’яч. Найголовніше було не боятися атакувати. Думаю, мені це вдалося, - каже Еліна.

Стосовно своєї суперниці у наступному раунді українка додає:

Петра Квітова дуже незручний суперник. Буду серйозно підходити та готуватися до чвертьфінального поєдинку.