Події
20 вересня 2016
Гройсман хоче скасувати «закон Савченко»
Уряд запровадить низку кроків, спрямованих на боротьбу із криміналітетом.
news-image

Уряд запровадить низку кроків, спрямованих на боротьбу із криміналітетом. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV, передає «Є!»

Голова Уряду зауважив, що так званий "закон Савченко" спростив відповідальність злочинців і дав можливість десяткам тисяч злочинців вийти на волю.

Ви подивіться: зґвалтування, вбивства, пограбування. В більшості своїй ці люди звільнені по так званому "закону Савченко, - сказав Прем’єр-міністр.

У зв'язку з цим Уряд найближчим часом представить пропозиції, щоб скасувати "закон Савченко" або його змінити.

Друга позиція: за грабежі, угони, зґвалтування будемо вимагати від українського Парламенту - а коаліція це підтримує - максимально жорсткого покарання, - заявив Володимир Гройсман.

Крім того, прийнято рішення про направлення 330 млн грн на підвищення заробітних плат співробітниками карного розшуку.

Ми зробимо так, що карний розшук - це буде підрозділ, який буде ефективно боротися з бандитизмом, - наголосив Голова Уряду.

Голосування щодо цього закону, який буде внесений Урядом, відбудеться у четвер, зазначив Володимир Гройсман.

Маємо не забувати про боротьбу з бандитизмом. Криміналітет має отримати зараз по зубам, - підкреслив він.

Він також підкреслив небезпечність існування низки пом'якшень щодо кримінальних злочинів у зв'язку із вторгненням Росії на Донбасі через доступ до зброї та розквіт криміналітету.

При цьому він зауважив, що боротьба із злочинністю - спільне завдання Уряду та Парламенту.

Я знаю, що Парламент це підтримає, і ми це будемо впроваджувати. Якщо у цьому місяці проголосують [закон], з жовтня місяця буде оголошена серйозна, безкомпромісна боротьба з злочинцями, - заявив Володимир Гройсман.
Читайте також: Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон