Політика
9 жовтня 2016
Екс-мера Ужгорода спіймали на вживанні кокаїну у лазні
Озирнувшись активісти прийшли в шоковий стан - на столі був білий порошок і трубочки.
news-image

Абсолютно дикий і в той же час курйозний випадок стався вчора в мікрорайоні Горяни, на базі, яку в народі її називають "555". Про цю подію повідомили активісти народної самооборони Велико Лазівскої сільської ради Василь Шпонтак і Олександр Павловський.

Вчора в суботу близько 23.00 вони їхали з села Циганівці в Ужгород. Недалеко від колишньої військової бази "555" вони побачили що йшов по дорозі людину, яка хиталася і падала на дорогу. Під'їхавши ближче вони побачили, що чоловік сильно побитий, весь в порваній одежі і крові, інформує «Є!» з посиланням на UA-Репортер.

Відразу ж викликавши швидку допомогу активісти розпитали чоловіка років 30, що з ним сталося. Той повідомив, що приніс на базу "555" якийсь товар, який йому замовили. Але коли він привіз туди товар, там його зустріли невідомі і забравши товар, готівку і автомобіль сильно побили його і викинули прямо на проїжджу частину вулиці. Коли він прийшов до тями, то пішов в сторону Ужгорода.

Дочекавшись швидку допомогу і передавши потерпілого медикам активісти вирішили зайти на базу, щоб перевірити інформацію. Зайшовши на територію бази і трохи посварившись зі сторожем активісти дізналися, що на базі присутні пан Ратушняк і кілька людей і вони відпочивають в лазні на озері.

Зайшовши в баню активісти побачили трьох осіб - Сергія Ратушняка, Павла Федаку і Петра Гойса. Привітавшись і вибачившись вони запитали Сергія Ратушняка чи не знає він, хто міг бути причетним до побиття людини на території його бази.

У відповідь на їх питання Ратушняк голосно прокричав, що тут немає Ратушняка і розштовхавши активістів втік з лазні навіть не одягнувшись. Слідом за ним відразу ж побіг і Федака. Петро Гойс що залишився на місці (він єдиний був одягнений) повідомив активістам, що є головним редактором РІО-ІНФОРМ і знаходиться тут проводячи журналістське розслідування. Також він заявив, що про побиття людини він нічого не знає, так як прийшов сюди дві хвилини тому. Після цього він зажадав, щоб його випустили і пішов.

Озирнувшись активісти прийшли в шоковий стан - на столі був білий порошок і трубочки. Викликавши поліцію і давши свідчення про ці пригоди активісти покинули базу.

Сьогодні журналісти по телефону зв'язалися з активістами і запитали про подробиці інциденту. Патріоти повідомили, що деякі подробиці вони повідомити поки не можуть, так як в поліції їх просили не розголошувати певну інформацію. Але у них немає сумнівів в тому, що на столі був кокаїн.

UA-Репортер вже офіційно написав інформаційний запит до правоохоронних органів. Інші підробиці ми повідомимо згодом.