Світ
11 жовтня 2016
Російські військові повели себе як нацисти: Оцінка британського парламенту
У британському парламенті порівняли російські бомбардування Алеппо з діями нацистів.
news-image

Високопоставлений член британського парламенту звинуватив Росію в тому, що її армія діє щодо цивільного населення Сирії точно так само, як нацисти в Герніці під час Громадянської війни в Іспанії 1930-х років.

Консерватор і колишній держсекретар з питань міжнародного розвитку Ендрю Мітчелл сказав, що вересневе бомбардування гуманітарного конвою ООН біля Алеппо, при якому загинули близько 20 осіб, є військовим злочином з боку російських військ, передає «Є!».

"Коли мова йде про використанні запалювальних боєприпасів, противобункерных і касетних бомб, ООН стає ясно, що систематичне застосування таких невибіркових озброєнь в густонаселеному районі прирівнюється до військового злочину", - сказав Мітчелл в британському парламенті в понеділок, передає Reuters.
"Ми свідки подій, які відповідають поведінці нацистів в містечку Герніка в Іспанії", - додав Мітчелл, нагадуючи про знищення Лювтваффе Гітлера іспанського міста в 1937 році.

26 квітня 1937 року німецькі льотчики за наказом командування легіону "Кондор" буквально стерли з лиця землі старовинне місто Герніка. Загинули і були поранені до двох з половиною тисяч людей, переважно мирних жителів.

Читайте також: В НАТО прокоментували перекидання «Іскандерів-М» в Калінінградську область