новини

«Укравтодор» очолив екс-міністр Польщі, звільнений за дорогий годинник

Славомир Новак бачить свою заслугу у "цивілізаційному стрибку, який зробила Польща за останні роки".

Колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став керівником "Укравтодору", передає «Є!» із посиланням на УП.

Новак виступив з презентацією плану своєї роботи під час засідання Кабміну у середу.

Зокрема, він пообіцяв домогтися реконструкції українських доріг та інфраструктури, для чого буде запрошувати, у тому числі, міжнародні компанії. Також він має намір представити план реконструкції доріг на наступні п'ять років.

Відчуваю себе трохи фахівцем в цій області і думаю, що мій досвід і вміння допоможуть у будівництві продуманої інфраструктури разом з вами, – сказав він.
Зауважу нескромно, що в тому цивілізаційному стрибку, який зробила Польща за останні роки, є і моя заслуга, – додав він.

За словами Новака, вплив на його рішення погодитися на роботу в Україні, мав польський герой Яцек Куронь, який народився у Львові і рівно 15 років тому – 19 жовтня 2001 року сказав, що без незалежної України не буде незалежної Польщі, а без незалежної Польщі не буде незалежної України.

Я вірю в це. Його особистість вплинула на моє рішення і бажання служити Україні, – запевнив він.

Новак вважає, що він та  інші міністри будуть "атаковані популістами і націоналістами", але його це не бентежить.

Як відомо, у листопаді 2013 року Новак був змушений піти у відставку після того, як не задекларував годинник Ulysse Nardin за 5,5 тисяч доларів.

Польські ЗМІ тоді писали, що Новак тісно співпрацює з бізнесменами, які заробляють на контрактах від держави. Зокрема , один з тижневиків написав, що Новак обмінювався з підприємцем годинниками.

Цією справою також займалася польська прокуратура.

Читайте також: Мер Рівного сказав, що у залі «немає гомосєків». Радикали вирішили, що йдеться саме про них (відео)

19 жовтня 2016, 14:49

 

Loading...

До теми

Авторизація