новини

Президент РФ Володимир Путін готовий капітулювати

Кремль відчуває потенційну силу противника.

Німецький журналіст Андрій Гурков зауважив, що Президент РФ Володимир Путін уже готовий здатися, про що свідчить його поїздка до Берліну, інформує «Є!».  

«Володимир Путін їде в Берлін. Лише кілька років тому це було б в основному доказом міцних відносин між РФ і Німеччиною. Сьогодні ж це практично зовнішньополітична сенсація», – наголосив Гурков.

 Він нагадав, що це перший візит кремлівського лідера в німецьку столицю після анексії Криму в березні 2014 року, після чого почався конфлікт на території Донбасу і загострення у відносинах між Росією і Заходом.  

«Російський лідер приїжджає на запрошення політика, що більше за всіх підтримує європейські санкції проти Москви, а тому є однією з основних мішеней російської пропаганди: канцлера Анґели Меркель. Те, що Путін прийняв запрошення всього за день до запланованої на середу зустрічі, показує, що він вагався», – зауважив журналіст.

 На його думку, раптова зміна позиції Кремля може мати два пояснення.

По-перше, «Росія явно зіткнулася з проблемами в Сирії і хотіла б переключити увагу світу на іншу тему. Її військова кампанія в Сирії затьмарила тему конфлікту в Східній Україні. Тепер ситуація змінюється на протилежну».   

«Друге – за останні дні Путін відчув, що Захід вміє бути жорстким. Американці припиняють переговори щодо Сирії. Великобританія і ЄС говорять про військові злочини РФ в Сирії. Німеччина обговорює посилення санкцій і зупинку проекту Північний потік-2, а президент Франції дав зрозуміти, що в Парижі зможе обговорювати зі своїм російським колегою тільки Сирію, змусивши Путіна, який збирався відкрити там російську церкву і виставку на Сені, скасувати вже запланований візит», – нагадав автор.   

«Можливо, саме ця публічна образа з боку французького президента – людини, яку Москва досі вважала слабким і невпевненим представником Заходу – глибоко вразила Путіна. Тому він подав сигнал, що готовий говорити. Не варто очікувати від переговорів 19 жовтня чогось екстраординарного. Але Путін, схоже, щодо спілкування з Заходом, починає піддаватися. Тепер Кремль відчуває потенційну силу противника», – підсумував Гурков

 

20 жовтня 2016, 23:20

 

Loading...

До теми

Авторизація