Події
1 листопада 2016
На прокремлівському «Першому каналі» побили українського політолога (відео)
Це сталося під час зйомок ефіру від 31 жовтня
news-image

Українського політолога В'ячеслава Ковтуна побили в гримерці під час перерви в програмі «Час покаже» на прокремлівському «Першому каналі».

Це сталося під час зйомок ефіру від 31 жовтня, присвяченого питанню миру на Донбасі. Запис ефіру опубліковано на сайті телеканалу, передає «Є!».

Під час зйомок зав'язалася гаряча дискусія про те, яким чином можна зупинити війну на Донбасі. Ведучий передачі Андрій Шейнин стверджував, що українська влада санкціонує знищення власного населення в регіоні. Коли один з гостей пропонує йому донести ці факти до прокуратури України, Шейнин переходить на українську мову і з неприхованим баламутством запитує опонента, чи серйозно він вважає, що українській владі про такі факти невідомо.

На перехід Шейнина на український жваво відреагував Ковтун, у відповідь на що ведучий емоційно вигукує: «Так, у мене бабуся, ***, українка, і далі що!».

Дискусія продовжилася, а після перерви на новини, на 55-й хвилині, Шейнин приніс Ковтуну вибачення за те, що того вдарили в гримерці. За словами ведучого, ситуація була викликана «параноїдальним маренням, яке, торжествує в Україні».