Політика
3 листопада 2016
Савченко «розбазарила» усі свої шанси - заявив Новіков
У неї був золотий ключик, і він заіржавів.
news-image

Адвокат Ілля Новіков розповів, що його нинішні стосунки з колишньою підзахисною, народним депутатом від "Батьківщини" Надією Савченко є складними, передає «Є!», посилаючись на Realist.

"Я не можу зректися колишньої дружби з нею, тому що я не вірю, що вона лукавить або на когось працює. Я допускаю, що нею маніпулюють, я бачу, що вона сама говорить речі, які приносять шкоду їй і не тільки їй. Мені здається, що вона говорить від серця і не робить ніякої підлості. І забути про те, що ми два роки сиділи в одному човні, я не можу", – зазначив він.

Адвокат також розповів, що вони з Савченко зараз мало спілкуються.

Ми мало спілкуємося. На початку, коли вона почала робити заяви щодо "ДНР/ЛНР"та інші, я намагався її вмовляти не робити цього. Але це марно. У липні у мене була майже депресія, коли я бачив її втрачені шанси. У неї був золотий ключик, і він заіржавів, – сказав він.

Новіков зазначив, що мовиться не про політичні амбіції Савченко.

Ні, не в тому сенсі, що я хотів би, щоб вона була президентом, а я стану її придворним юристом. Можна було не вилазити з Європи і постійно нагадувати там про інших українських політв'язнів. Можна було б провести корисний законопроект – ми обговорювали ідею суду присяжних. Багато чого можна було зробити. Але це було розбазарено необережними, помилковими, напевно, навіть дурними висловами, – вважає адвокат.

Він додав, що говорив Савченко про свої претензії прямо, тому що вона пряма людина.

"Говорив їй в обличчя і, як мені здається, вона не перестала мене від цього поважати. І я її не перестав поважати. Але я прекрасно розумію українців, тих, хто розчарований нею, а тому і мною. Я їх дуже добре розумію", – підсумував Новіков.