Політика
4 листопада 2016
Нардеп Лозовий пояснив чому не зберігає задекларовані гроші в банку
Народний депутат від Радикальної партії розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу" чому він не довіряє банкам.
news-image

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий пояснив, чому тримає готівкою задекларовані 50 тис. доларів, 150 тис. євро і 800 тис. гривень. 

За його словами, він не вірить банкам, і розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу" історію про свою бабусю, інформує «Є!» з посиланням на УНІАН.

"Я не вірю банкам. Розкажу дуже показову історію. В мене бабуся є, Жанна Іванівна, живе в Рівному. Вона все життя збирала гроші, назбирала 12500 доларів, божевільні для неї гроші. Поклала в банк, отримала якісь відсотки, а гроші пропали. Кожен раз, коли я приходжу, вона замість "Добрий день" питає мене, коли їх повернуть", - розповів Лозовий.

Президент України Петро Порошенко розраховує на ефективність антикорупційних кроків, включаючи електронне декларування, та вимагає, щоб декларанти пояснили походження своїх статків.

«Багато тих, хто зараз декларував, приписали собі кеш вдома, думаючи, що це «нульова декларація», що потім дозволить їм уникнути перевірки. Але ключова позиція – це підвести риску того, що ви робили 25 років і далі пояснити, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші», - додав президент.
Читайте також: «Голуби сизі, поясніть, де взяли гроші» - Порошенко про е-декларації