Події
8 листопада 2016
У РФ заявили про пряме поромне сполучення Туреччини з Кримом
Руслан Бальбек стверджує, що пряме сполучення відновилось в листопаді 2016 року.
news-image

"Депутат" Держдуми від анексованого Криму Руслан Бальбек заявив, що Туреччина приймає прямий пором з окупованого Росією Севастополя в Зонгулдаку, незважаючи на офіційне невизнання анексії Криму. Про це він написав у Facebook , передає «Є!»

До листопада 2015 року пором "Варяг" виходив з Севастополя, йшов до Новоросійська, де оформлювалися відповідні суднові документи і тільки після цього він йшов у порт, тому що документацію, заповнену в Криму, турецька сторона не приймала, - пояснив Бальбек.

Тепер же, як стверджує "депутат", пряме сполучення відновилось і в листопаді 2016 року пором "Варяг" здійснив перший рейс безпосередньо з Севастополя в Зонгулдак з документами, оформленими в Криму.

Турецька сторона прийняла їх (документи - ред.) і забезпечила весь необхідний портовий сервіс. Що ж це, як не пролом в санкційної блокаді?

Турецький чиновник бере на оформлення документи, заповнені в Криму (територію, яку не визнає його уряд), оформлює вантаж, бажає щасливої дороги, а місцеве видання ще й пише статтю про те, як вони раді прибуттю кримського судна... Так, у Стамбулі на це закривають очі, не роблять жодних заяв, офіційно дистанціюються від Криму.

Тим не менш держслужбовці Туреччині працюють з кримською компанією, приймають документи, заповнені в Криму, - стверджує Бальбек.

 

Читайте також: Переможець російської Битви екстрасенсів передбачив результати американських виборів