Київ
9 листопада 2016
Кличко звернувся до керівника «Київенерго» щодо поліпшення умов обслуговування киян
Також мер Києва наголосив на важливості оперативного інформування мешканців будинків.
news-image

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до керівника «Київенерго» з тим, аби підприємство створило більш зручні умови під час обслуговування киян у центрах обслуговування клієнтів, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Сьогодні багато киян стоять у чергах у центрах «Київенерго». Не кожна людина має можливість оплачувати комунальні послуги чи отримувати необхідну інформацію в електронному вигляді. Переважно люди похилого віку не можуть використовувати сучасні технології. Оскільки є зауваження і в наш бік, і в бік «Київенерго», прошу взяти до відома і створити більш зручні умови та надавати якісний сервіс киянам. А також спілкуватися з людьми чемно і надавати та пояснювати всю необхідну інформацію, – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив на важливості оперативного інформування мешканців, якщо в їхньому будинку сталося пошкодження мереж або аварійна ситуація.

Дуже важливо, якщо стався порив чи технічний збій, інформувати людей, коли будуть усунуті пошкодження, – сказав Віталій Кличко.
Читайте також: У квитанціях «Київводоканалу» помилково вказано борги