Події
9 листопада 2016
Командир бойовиків застрелив двох російських «радників»
Інцидент стався минулого місяця.
news-image

Командир взводу у так званій "1-й бригаді" російсько-окупаційних військ застрелив двох російських "радників". Про це на брифінгу в Києві повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко, посилаючись на дані української розвідки, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Минулого місяця командир взводу у так званій «першій бригаді» російських окупаційних військ застрелив двох російських радників. Через цей та подібні випадки російське командування регулярно надсилає комісії до ворожих підрозділів та змінює командирів. Основний конфлікт у лавах противника - між російськими офіцерами, що як радники засідають у штабах, та командирами загонів на передових позиціях, - сказав речник.

Лисенко зазначив, що у зв’язку з необхідністю поповнення особових складів, окупаційна адміністрація активізувала роботу з вербування молоді, перш за все, етнічних росіян.

Їм обіцяють після закінчення «служби» російське громадянство. Водночас молодь з будь-якою ідентичністю не висловлює бажання їхати на передову та брати участь в активних бойових діях, - сказав Лисенко.

 

Читайте також: А тим часом Кабмін підняв ціни на алкоголь