Події
12 листопада 2016
Будуть проводитись обшуки в житлі Шустера та студії на телеканалі
Суд постановив обшукати житло Шустера і студію на телеканалі - гендиректор 3S.tv
news-image

Печерський районний суд Києва в закритому судовому засіданні ухвалив обшукати житло і студію ведучого ток-шоу "Шустер LIVE" Савіка Шустера, заявив генеральний директор каналу "3S.tv" Павло Єлізаров на своїй сторінці в Фейсбук, передає «Є!».

"Як нам щойно стало відомо з достовірних джерел, суддя Печерського суду в закритому судовому засіданні, без присутності наших адвокатів, виніс постанову про проведення обшуку за місцем проживання Савіка Шустера і на телеканалі Савік Шустер Студія", - йдеться в повідомленні.

"Вважаємо, що це відновлення тиску", - підкреслив П.Елізаров.

У свою чергу С.Шустер в ефірі своєї програми в п'ятницю ввечері відзначив: "Мені в рекламній паузі сказали, що Печерський суд прийняв рішення відновити проти нас і проти мене все переслідування. На наступному тижні ми очікуємо і обшуки, і все, що хочете, буде тут ".

Як повідомлялося, в квітні поточного року Київський міський центр зайнятості анулював С.Шустера право на роботу в Україні на посаді генерального директора ТОВ "СавікШустерСтудія" - телевізійного продакшну, який виробляв суспільно-політичне шоу "Шустер Live". Рішення було прийнято на підставі нібито недостовірної довідки про несудимість.

Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка оприлюднили заяву, в якій назвали дії влади неправомірними і кваліфікували їх як прояви правової цензури.

12 липня Київська апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про незаконність анулювання Київським міським центром зайнятості дозволу на працевлаштування С.Шустера.