Політика
13 листопада 2016
Трамп не визнаватиме анексований Крим російським,- Майкл Макфол
Трамп не буде підтримувати ідею допомоги українському уряду.
news-image

Республіканець Дональд Трамп, який переміг на виборах у США, не буде приділяти багато уваги зовнішній політиці.

Про це в інтерв'ю телеканалу "Дождь" розповів екс-посол США в РФ Майкл Макфол, якого вважають близьким соратником Хіларі Клінтон, інформує «Є!» з посиланням на УНІАН.

"Мій прогноз, що він не буде визнавати Крим російським, тому що дуже багато країн і занадто багато людей у Конгресі й Республіканській партії не підтримують таку ідею", – зазначив він.

За словами Макфола, Трамп вважає українське питання не найголовнішим, тому не буде приділяти йому особливу увагу.

"Що стосується українського питання в більш широкому плані, думаю, що він не буде підтримувати ідею допомоги українському уряду", – додав він.
Екс-посол зазначив, що президент РФ Володимир Путін і Трамп будуть співпрацювати, якщо їхні інтереси співпадуть: "Все-таки у зовнішній політиці це не якесь особисте ставлення: ти мій друг, я ваш друг, давайте налагоджувати гарні, теплі відносини. Це не працює в цьому плані. Путін не друг. Нікому. Путін захищає російський національний інтерес, і я сподіваюся, що Трамп буде так само робити для нас. Це його робота. Коли це буде співпадати з російським інтересом, буде кооперація, співпраця, коли ні – складніше".

Нагадаємо, раніше Макфол повідомив, що йому відмовили у видачі візи в Росію, аргументуючи це тим, що колишній посол перебуває у списку санкцій РФ. Дипломат стверджував, що причиною стали його "тісні зв'язки" з президентом США Бараком Обамою.