Київ
22 грудня 2016
«Раді вітати вас в Україні!» - у Києві з’явився Янгол Гостинності
Згодом Янгола перевезуть до аеропорту «Бориспіль», де він зустрічатиме українців і гостей із різних країн світу.
news-image

21 грудня в рамках проекту «Янголи націй, із вірою в Україну!» біля КМДА встановлено скульптуру Янгола Гостинності, передає «Є!» із посиланням на КМДА.

Після свят Янгола перевезуть до аеропорту «Бориспіль», де він зустрічатиме українців і гостей із різних країн світу.

Це вже шостий встановлений Янгол у рамках проекту.

Відтак, Янгол Просвітництва від посольства Болгарії вже стоїть на Михайлівській площі, Янгол Долі від посольства Латвії встановлений на Поштовій площі, Янгол Братерства від Литви прикрашає Андріївський узвіз, посланець Молдови – Янгол Віри – на Контрактовій площі, Янгол Інновацій від Ізраїлю відправиться на територію ВДНГ.

Згідно з концепцією проекту, планується встановити понад 20 скульптур янголів заввишки 1,3 м у основних туристичних місцях Києва.

Біля кожного янгола кияни та гості столиці зможуть побачити табличку з посланням до України від дружньої країни. Встановлені янголи створять туристичний маршрут «Шлях Янголів» і розповідатимуть міську легенду, чому янгол з’явився саме на цьому місці, що знаходиться поруч та що скульптура символізує. На кожній табличці буде код, зісканувавши який можна буде дізнатись про історію та визначні місця навколо того місця, де він встановлений.

На табличці Янгола Гостинності також є послання:

Ми, українці, щирі й відкриті для світу. Раді вітати вас в Україні! Нехай цей янгол стане вашим провідником до найкращих місць нашої гостинної столиці!.

«Янголи націй» реалізовується в рамках проекту спільної дії «Зробимо разом!», на меті якого – надавати «зелене світло» міським ініціативам, які впроваджуються за кошти меценатів.

Автори проекту зазначають:

У кожної нації є особлива риса, яка виокремлює її серед інших. Можливо вона не повністю визначає її успіх, але точно робить сильнішою і багатшою! Краще, чим може поділитися кожна нація з Україною сьогодні, – це подарувати їй частину своєї «сили», послати їй янгола з унікальною чеснотою. А ми зберемо їх разом, щоб зробити наше місто та країну сильнішими. Щоб кожен її житель знав – світ із Україною, Україна – зі світом!

Довідково.

Організатором проекту виступає «Фонд Ігнаса Юрконіса» у партнерстві з посольствами та за підтримки Київської міської державної адміністрації. Автором скульптур став український художник та скульптор, член Національної спілки художників України В’ячеслав Дідківський.

 

Читайте також: В держбюджеті врахували 1 млрд 250 млн грн на добудову Подільсько-Воскресенського мосту - Кличко
Читайте також: У Києві відбувся чарівний бал «mi-mi-SО!» (фото)
Читайте також: Міс Україна -2013 Ганна Заячківська розповіла, як вона живе у США після втечі від чоловіка