13 січня 2017
Зустріч збірних Росії та Чехії закінчилася масовою бійкою (відео)
Двох чеських хокеїсток, які брали участь у бійці, довелося везти у лікарню.

У чвертьфіналі жіночого молодіжного чемпіонату світу по хокею, який проходить в Чехії, зустрілися збірні ЧР і Росії, передає «Є!» із посиланням на Радіо Прага.

Матч закінчився перемогою росіянок з рахунком 2: 0, проте, останні його хвилини були затьмарені бійкою, в якій взяли участь практично всі хокеїстки.

Причиною «льодового побоїща» став конфлікт дівчат на п'ятачку голкіпера російської збірної Валерії Меркушевої.

З росіянок особливо старалася капітан Ніна Пирогова, яка отримала штраф до кінця матчу, причому двох чеських хокеїсток, які брали участь у бійці, довелося везти в лікарню.

Відзначимо, що після гри чеські вболівальники, які були присутні на матчі, освистали гімн Росії, зіграний на честь команди-переможниці.

У півфіналі Росія зіграє з США. Зустріч відбудеться 13 січня. Через дискваліфікацію в ній не візьмуть участь капітан збірної Росії Ніна Пирогова і форвард команди Оксана Братіщева.