Київ
24 січня 2017
Китайці планують побудувати Велику кільцеву дорогу, магістраль «Нивки – Бровари» та розв’язку біля «Шулявської»
Компанія CRBC зробить все «під ключ».
news-image

Китайська компанія China Road and Bridge Corporation (CRBC) має намір побудувати «під ключ» Велику кільцеву дорогу, магістраль «Нивки – Бровари» та розв’язку біля станції метро «Шулявська» в Києві. Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Компанія CRBC (CCCC) вразила своїм професіоналізмом і надзвичайним темпом роботи. Минулого тижня в столиці група фахівців із Китаю працювала над проектами, які були запропоновані у меморандумі про співробітництво з China Road and Bridge Corporation.

За цей час ми побачили високий професіоналізм фахівців компанії, які демонстрували нові ідеї розвитку транспортної інфраструктури та одразу ж переходили до розрахунків. Я вперше бачу такий ентузіазм і працьовитість, – наголосив Ілля Сагайдак.

Відтак, місту було запропоновано за кошти китайської компанії провести техніко-економічне обґрунтування кожного проекту, в результаті якого одна з найбільших будівельних компаній у світі запропонує ці проекти реалізувати в найкоротші терміни, залучивши вигідне фінансування з Китаю.

Велика група інженерів, проектантів і багатьох інших фахівців уже в середині лютого прибуде до Києва, щоб розпочати роботу над проектами та в стислі строки зробити пропозиції місту.

Компанія з Китаю вразила ще й тим, що одразу після підписання меморандуму приступила до роботи, і ми вже побачили перші результати. Загалом, вони планують розбудувати столичну транспортну інфраструктуру на 1,5 мільярдів доларів, – зазначив Ілля Сагайдак.
Читайте також: У столиці знову стартує «Комунальний «лікбез» – курс безкоштовних лекцій із питань житлово-комунальних послуг
Читайте також: Менше м'яса, більше овочів, фруктів і ягід: чим годують школярів у Фінляндії
Читайте також: У Дубаї з'явились літаючі пожежники (відео)