Війна
10 лютого 2017
Україна проведе поблизу анексованого Криму навчальні ракетні стрільби
Будуть випробувані зенітні ракетні комплекси «Бук-М1» і не тільки.
news-image

Україна поблизу Криму проведе бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів "Бук-М1". Про це повідомив спікер Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк, передає прес-служба Міноборони України, повідомляє «Є!» із посиланням на 112.

Для забезпечення злагодженості зенітних ракетних підрозділів сплановано проведення близько 50 тактичних навчань з командними пунктами бригад, полків та основними підрозділами, на полігонах майже 25 тактичних навчань з зенітними ракетними батареями ЗРК "Бук М1", а також близько 35 тактико-спеціальних навчань з підрозділами забезпечення. Під час багатонаціональних навчань "Сэйбер Гардіан - 2017" на полігоні "Шабла" в Болгарії зенітно-ракетні підрозділи ЗРК С-300 візьмуть участь у тактичних навчаннях з бойовою стрільбою. На полігоні "Ягорлык" в Херсонській області проведуть бойові стрільби підрозділи, озброєні ЗРК "Бук-М1", - йдеться в повідомленні.

Крім того, за словами Гуцуляка, окремі радіолокаційні взводи та розрахунки радіоелектронної техніки Повітряних сил ЗСУ щомісяця будуть виконувати практичні маневри з виходом і розгортанням нових позиційних районах.

Також відбудеться ряд тактико-спеціальних навчань з виконання практичних пусків безпілотних літаків-розвідників, - додав Гуцуляк.

Зазначимо, що ЗРК "Бук-М1-2" є багатоцільовим комплексом, що здійснюють одночасний обстріл шести цілей, що летять на різних азимутах і висотах. Висока вогнева міць, створювана 6-ю стрельбовыми каналами комплексу, дозволяє ефективно вражати супроводжувані мети.

Нагадаємо, що 1 грудня в Херсонській обл. вже проводилися навчальні стрільби Повітряних сил Збройних сил України. Відбулося 16 пусків українських ракет, усі вони досягли мети.

2 грудня, проходив другий етап навчальних стрільб.

Росія перед початком стрільб загрожувала збивати українські ракети. У Міноборони України відзначали, що повітряні стрільби проходять виключно в повітряному просторі України, над відкритим морем і строго з нормами міжнародного права.