Київ
15 лютого 2017
До київських пунктів обігріву звернулося понад 3 тис. осіб з початку зимового періоду – Микола Поворозник
У пунктах обігріву відвідувачі можуть не тільки нагрітись, але й отримати першу медичну допомогу та теплий одяг.
news-image

Із початку зимового періоду до пунктів обігріву столиці звернулося більше 3 тис. осіб, хто потребує допомоги в морозні дні. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виїзної інспекції пунктів обігріву Шевченківського та Солом’янського районів столиці, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

У пунктах обігріву відвідувачі можуть не тільки нагрітись, але й отримати першу медичну допомогу, випити гарячого чаю та отримати теплий одяг. Сюди повсякчас звертаються люди не тільки без визначеного місця проживання, а й ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію. Тут їм нададуть першу допомогу та порадять куди звернутися для подальшого вирішення своїх проблем, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, у приміщеннях територіальних центрів Деснянського, Святошинського і Шевченківського районів м. Києва відкрито 7 цілодобових пунктів обігріву.

У територіальних центрах Дарницького, Дніпровського, Оболонського, Подільського, Солом’янського районів у робочий час функціонують 16 пунктів обігріву.

Також організовано роботу пунктів обігріву при Будинку соціального піклування на вулиці Суздальській, 4/6, який також надає послуги з харчування та ночівлі.

У разі різкого зниження температури навколишнього середовища в Будинку соціального піклування передбачено розгортання додаткових ліжко-місць і переведення закладу в режим цілодобового функціонування. Наразі при Будинку соціального піклування функціонує відділення нічного перебування, яке розраховане на 150 осіб. Окрім того, в усіх районах Києва передбачено розгортання 30 першочергових пунктів обігріву, – нагадав Микола Поворозник.

Також він зазначив, що в зимовий період 2016-2017 років у столиці створено міський оперативний штаб допомоги бездомним особам, розроблено графік роботи соціального патруля, який проводить чергування в семи районах міста, в місцях найбільшого скупчення бездомних осіб. Патрулюватимуть до 31 березня без вихідних і святкових днів. Патруль складається з трьох мобільних бригад (із двома автомобілями), до складу яких входять соціальні працівники, водії та кухар, які також постачають безхатченкам теплий одяг із банку одягу киян.

Читайте також: Для платників пайового внеску розробили спеціальне програмне забезпечення - Геннадій Пліс
Читайте також: Кличко передав столичним медзакладам 15 нових сучасних швидких
Читайте також: До міської влади минулого року звернулося майже чверть мільйона киян – Володимир Бондаренко