Київ
17 лютого 2017
Київ надасть стипендії 27 видатним митцям
Кошти виплачуватимуся щомісячно протягом року, починаючи з лютого.
news-image

Із метою підтримки та засвідчення особистих досягнень видатних діячів культури Києва в 2017 році столиця передбачила кошти на виплату стипендій у сумі понад 518 тисяч гривень. Місто надзвичайно вдячне за вагомий внесок кожного митця у розвиток національної культури, повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Одне з чи не найбільших надбань нашого рідного міста – це митці. Реалізовуючи свої креативні ідеї вони створюють унікальний характер Києва. Розуміючи цей вагомий внесок місто передбачило кошти на виплату стипендій 27 столичним діячам культури та мистецтва, – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, цьогоріч стипендії буде призначено тим діячам, які «багато років поспіль вкладали душу в розбудову культури міста та залишалися поза софітами слави». Серед стипендіатів – викладачі, графіки, монтажери, оператори, кобзарі, композитори, театрознавці та інші представники мистецького середовища.

Зазначимо, що перелік стипендіатів складає і затверджує спеціальна комісія, сформована за участю Департаменту культури КМДА та представників творчої інтелігенції.

Кошти виплачуватимуся щомісячно протягом року, починаючи з лютого.

Читайте також: Погода в Києві на вихідні
Читайте також: Українець переміг у конкурсі казкових архітектурних проектів Fairy Tales-2017 (фото)
Читайте також: У КМДА планують вдвічі збільшити матеріальну допомогу учасникам АТО