новини

«Загрози для міста немає», - до кінця опалювального сезону вугілля в Києві вистачить – керівник апарату КМДА

Сьогодні запас вугілля на ДарТЕЦ становить 25 тисяч тонн.

За дорученням Київського міського голови теплоелектроцентралі (ТЕЦ) переведені на економний режим. Завдяки цьому Києву вистачить вугілля до кінця опалювального сезону. Про це під час прес-брифінгу заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, передає «Є!».

«Із наявних у Києві трьох ТЕЦ, тільки одна працює на вугіллі, інші дві – на газу, відповідно від вугілля не залежать. Твердого палива потребує Дарницька ТЕЦ, яка обслуговує 20% міста, переважно Дарницький і Дніпровський райони столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Сьогодні запас вугілля на ДарТЕЦ становить 25 тисяч тонн. Такого запасу без переходу на економний режим місту вистачило б на місяць. Із урахуванням введення економного режиму, запасів вугілля вистачить на 50 днів. Цьому сприяє і покращення погодних умов у столиці.

«Наразі ситуація стабільна і про жодні відключення та перебої мова не йде. Будемо сподіватися, що до кінця опалювального сезону ніяких змін не відбудеться. Загрози для міста Києва немає», – підкреслив керівник апарату КМДА.

20 лютого 2017, 18:32

 

Loading...

До теми

Авторизація