Політика
21 лютого 2017
Президент Азербайджану призначив свою дружину першим віце-президентом
Перший віце-президент в разі нездатності президента виконувати свої обов'язки бере на себе його повноваження.
news-image

Президент Азербайджану Ільхам Алієв призначив свою дружину Мехрібан Алієву першим віце-президентом країни. Про це повідомляє 21 лютого прес-служба глави держави, передає «Є!» із посиланням на УП.

Як відомо, 26 вересня в країні пройшов референдум, на якому громадяни Азербайджану проголосували за внесення змін до конституції про продовження терміну повноважень президента з 5 до 7 років і введення посад віце-президентів.

Згідно з основним законом країни, перший віце-президент Азербайджану в разі нездатності президента виконувати свої обов'язки бере на себе його повноваження.

На офіційному сайті першої леді країни зазначено, що Мехрібан Алієва є президентом Фонду Гейдара Алієва, "створеного з метою вивчення багатої спадщини загальнонаціонального лідера азербайджанського народу, а також виховання нового покоління в дусі створених Гейдаром Алієвим ідей національної державності".

З 2004 року є членом Політичної ради, з 2013 року - заступником голови партії "Єні Азербайджан".

На проведених у 2005, 2010 і 2015 роках виборах в Міллі Меджліс Азербайджанської Республіки Мехрібан Алієва, кандидатура якої була висунута від партії "Єні Азербайджан" по другому Хозарському округу номер 14, була обрана депутатом, набравши 92,12% (23 106 голосів), 94,49% (31 797 голосів) і 96,7% (38 029 голосів) голосів відповідно.

 

Читайте також: У «Штабі блокади» повідомили, що Гройсман озвучив їм дві пропозиції
Читайте також: Верховна Рада поповнилася новим нардепом
Читайте також: В ООН назвали основну причину смерті молодих людей у віці від 15 до 29 років