Євробачення-2017: обрано ведучих конкурсу
Конкурс вестимуть троє чоловіків.
news-image

Уперше в історії Євробачення конкурс вестимуть троє чоловіків – Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко, передає «Є!» із посиланням на Перший канал.

Володимир та Олександр мають багаторічний досвід ведення шоу та прямих ефірів. Вони – у першу чергу, яскраві телевізійні персонажі, які можуть похвалитися багатьма талантами, відмінним почуттям гумору та вільним володінням англійською мовою. Олександр – пародист і професійний співак... Володимир професійно займався танцями та грає на акордеоні, - йдеться в повідомленні прес-служби.

Тімур Мірошниченко – експерт Євробачення, ведучий UA:Перший. Він був коментатором міжнародного пісенного конкурсу з 2011 року і вів Дитяче Євробачення в Києві у 2009 та 2013 роках. Йому випала роль бути ведучим грін-рума, де виконавці чекатимуть на результати конкурсу. Тімур показуватиме глядачам емоції учасників та напруження від очікування. 

Ми не ставили за мету шукати таку комбінацію ведучих, але коли побачили їхні таланти, вирішили, що було б чудово, аби троє хлопців вели шоу. Олександр, Володимир та Тімур сповнені ентузіазму і ми вже почали працювати над підготовкою до проведення пісенного конкурсу, – зазначив шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Ведучих обирали шляхом складного кількаетапного конкурсу. Окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, претенденти мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм та різноманітні таланти.

Україна стане першою країною, де ведучими працюватимуть троє хлопців. Тімура Мірошниченка не треба представляти. Його добре знає не лише українська, але й європейська публіка. Олександр Скічко та Володимир Остапчук – дотепні та професійні ведучі, за плечами яких сотні ефірів та заходів. Тому я з впевненістю можу сказати – концерти Євробачення-2017 будуть несподіваними, цікавими та запам’ятаються глядачам надовго, – прокоментував Павло Грицак, заступник керівника ПАТ НСТУ.

Остапчук та Скічко вестимуть усі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали та фінал. Окрім цього, організаційний комітет активно залучатиме ведучих до підготовки Євробачення-2017.

Нагадаємо, що 62-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Головною ареною пісенного конкурсу наступного року обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

 

Читайте також: ЄС остаточно затвердив безвізовий режим для Грузії
Читайте також: На Тернопільщині 16-річний водій на автівці батька переїхав чоловіка і втік
Читайте також: Тука прокоментував погрози «Л/ДНР» про «націоналізацію» через блокаду Донбасу