Політика
28 лютого 2017
Олександру Єфремову продовжили період перебування за ґратами
Колишній народний депутат перебуватиме під арештом до 28 квітня.
news-image

Колишньому очільнику «Партії регіонів» Олександру Єфремову було продовжено період перебування за ґратами, передає «Є!», посилаючись на ВВС.

Таке рішення було прийнято районним судом міста Старобільськ, що на Луганщині. Колишній народний депутат перебуватиме під арештом до 28 квітня. Раніше Старобільський районний суд встановив Єфремову термін перебування за ґратами до 17 березня. Однак в процесі розгляду справи, захист скористався правом отримати перерву, необхідну, як заявили адвокати Єфромова, для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. Суд виніс рішення про поновлення судових засідань по справі Єфремова з 13 по 17 березня та з 21 по 23 березня. 

Нагадаємо, український політик та колишній керівник фракції «Партія регіонів» звинувачується у замаху на зміну державних кордонів України, співробітництві та сприянні роботи терористичного угрупування так званої «ЛНР», а також в незаконному заволодінні майна державного підприємства «Луганськвугілля». Сам Олександр Єфремов та його захист відкидають всі висунуті проти нього звинувачення.