Київ
7 березня 2017
Олександр Спасибко: «Для подальшого розгляду обрано 3 варіанти реконструкції Шулявського шляхопроводу»
До обговорення проектів запрошені архітектори та відомі профільні спеціалісти з будівництва транспортних споруд.
news-image

Вчора на засіданні секції містобудівної ради були представлені проекти реконструкції Шулявського шляхопроводу. До обговорення проектів запрошені архітектори та відомі профільні спеціалісти з будівництва транспортних споруд. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Він розповів, що наприкінці цього року столична влада планує розпочати будівництво транспортної розв’язки на Шулявці. Реконструкція шляхопроводу теж була запланована на 2017 рік.

Олександр Спасибко зазначив, що наприкінці 2016 року замовником реконструкції КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд» було підписано договір на розробку техніко-економічного обґрунтування реконструкції шляхопроводу.

Сьогодні ми бачимо перші результати цієї роботи – 7 варіантів реконструкції. Усі вони пройшли транспортну модель, – зауважив він.

За словами заступника голови КМДА, перед розробниками в технічному завданні були поставлені основні принципові завдання.

Дуже важливим є продовження роботи і проспекту Перемоги і Шулявського шляхопроводу. Ми ні в якому разі не зупинимо ці транспортні артерії міста. Другим важливим принципом, за яким буде обрано проект реконструкції – це найбільша пропускна спроможність, яку продемонструє транспортна модель. І третім важливим принципом є вартісна складова реконструкції, – розповів він.

За підсумками засідання секції містобудівної ради три варіанти проектів були направлені на подальшу розробку та доопрацювання та будуть розглянуті на наступному засіданні секції містобудівної ради.

Читайте також: Віталій Кличко пообіцяв цьогоріч відремонтувати 300 км столичних доріг
Читайте також: Керівник «Київавтодору» написав заяву на звільнення - Кличко