новини

Сутички поліції із блокадниками у Констянтинівці. Поліція озвучила свою версію подій (відео)

Група агресивно налаштованих осіб рушила на поліцейських, які несли службу на блокпосту.

Сьогодні близько 16.30 на блокпості біля Костянтинівки для перевірки було зупинено автоколону, яка рухалася зі сторони Покровська у складі близько 50 осіб на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом. Однак частина громадян відмовилася проходити перевірку і вчинила спробу силового прориву через блокпост, стверджують у ГУ НП в Донецькій області.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

"Група агресивно налаштованих осіб рушила на поліцейських, які несли службу на блокпосту. Громадяни відсунули огороджувальні плити і намагалися прибрати службовий автомобіль, який обмежував рух на блокпосту", - йдеться у повідомленні поліції.


В ГУ НП в Донецькій області розповіли, що громадяни нецензурно висловлювалися на адресу поліцейських й перешкоджали виконанню службових обов'язків. "Один з активістів розпилив газ із балончика в обличчя поліцейському. Постраждалий доставлений у лікарню з опіками очей", - заявили силовики.

"Поліцейські попередили про заборону наближатися до стратегічного об'єкту на певну відстань й право застосування зброї згідно із Законом "Про Національну поліцію". Однак громадяни не реагували на попередження, у зв'язку з чим співробітники поліції були змушені зробити декілька попереджувальних пострілів у повітря", - наголошується у повідомленні.

УВАГА! На відео присутня ненормативна лексика!

Читайте також: Вперше в історії відбулася «явка із повинною» одного із нардепів: зазначив Луценко
Читайте також: ООН засуджує «націоналізацію» підприємств на Донбасі
Читайте також: Вперше в історії відбулася «явка із повинною» одного із нардепів: зазначив Луценко

15 березня 2017, 20:54

 

Loading...

До теми

Авторизація