Події
17 березня 2017
СБУ перевірить виступ мами Лободи на російському телебаченні (відео)
Жінка спекла для програми торт та отримала квіти від співака Миколи Баскова.
news-image

Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак, інформує «Є!» з посиланням на  ТСН.

“Я не бачив цю передачу, взагалі не встигаю дивитися телевізор. Але скажу одне, що про цю історію мені відомо, я доручив перевірити, що ж було на цій передачі, які там були конкретні факти. Ми не можемо судити людину за якісь наміри. Мають бути конкретні факти, це або висловлювання, або дії. В залежності від того, буде прийняте Службою безпекою відповідне рішення”, – повідомив Грицак.

На оцінку дій Лободи в СБУ взяли 5 днів. Речник СБУ також не виключає, що для повного аналізу дій депутатки Лободи підключать юристів. Ті проведуть юридичну експертизу російського шоу, яка триватиме місяць.

 

Як відомо, депутатка Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя” Наталія Лобода, яка є матір’ю співачки Світлани Лободи, відвідала в Росії передачу “Пусть говорят” із телеведучим Андрієм Малаховим. Жінка спекла для програми торт та отримала квіти від співака Миколи Баскова. Тоді мешканці Ірпеня попросили депутатів та СБУ оцінити дії мами Лободи. Сесію міськради Ірпеня, на якій мали оцінити дії матері зірки, перенесли на 23 березня.

Читайте також:Вони Україну ніколи не любили: Ані Лорак висловилася про своїх недоброзичливців