новини

Блокада Донбасу: ЄС вбачає ризик для мирного населення

В ЄС виступають за інклюзивний підхід до українських громадян, які проживають на нині непідконтрольних територіях України.

Європейський Союз буде стежити за наслідками для цивільного населення рішення Ради національної безпеки оборони України про заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення на окупованому Донбасі. Про це повідомила прес-секретар Єврокомісії Майя Косьянчич, інформує «Є!», з посиланням на apostrophe.ua.

"Ми ретельно відстежуватимемо вплив рішення на цивільне населення", - заявила вона, підкресливши, що в ЄС виступають за інклюзивний підхід до українських громадян, які проживають на нині непідконтрольних територіях України.


За її словами, нещодавні події - захоплення українських підприємств в ОРДЛО, визнання "паспортів" так званих "ДНР" та "ЛНР", введення рубля на окупованих територіях - суперечать цьому підходу і створюють ризик для подальшого негативного впливу на гуманітарну ситуацію.

"ЄС залишається твердим у своїй підтримці суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України", - підкреслила представник Єврокомісії.
Читайте також: Закарпаття вимагає повного припинення торговельних відносин з Росією
Читайте також: Рабінович: Будь-який закон потрібно розглядати з точки зору економіки

18 березня 2017, 04:36

 

Loading...

До теми

Авторизація