Суспільство
20 березня 2017
27-річний ірландський футболіст знайдений мертвим через добу після матчу
За день до смерті спортсмен грав в матчі чемпіонату Ірландії та був на полі всі 90 хвилин.
news-image

Ірландський футболіст «Деррі Сіті» Райан Макбрайд помер у віці 27 років, повідомляє Sky Sports, передає «Є!»

Тіло спортсмена, який виступав на позиції захисника, було знайдено в його будинку 19 березня. Причини смерті не уточнюються.

За день до цього Макбрайд грав в матчі чемпіонату Ірландії проти «Дрохеда» (4: 0) і був на полі всі 90 хвилин.

Клуб і футбольна асоціація Ірландії висловили співчуття його родині.

Макбрайд провів в «Деррі Сіті» всю професійну кар'єру (2011-2017). За цей час він взяв участь в 131 матчі і забив 9 м'ячів.

Після чотирьох турів національного чемпіонату «Деррі Сіті» йде на другому місці в таблиці, маючи в активі чотири перемоги.