Події
22 березня 2017
Налякали! Росія не буде транслювати у себе конкурс Євробачення після заборони участі їх конкурсантки
Після оголошення цього рішення в російськіх ЗМІ розпочалася справжня вакханалія з закликами відібрати в України право проводити конкурс.
news-image

Російське телебачення відмовилося показувати пісенний конкурс Євробачення-2017 після того, як Служба безпеки України заборонила на три роки в'їзд учасниці від РФ Юлії Самойловій через порушення співачкою законодавства про відвідування анексованої Кримської автономії. Правоохоронці протягом кількох тижнів ретельно вивчали всі обставини та резюмували, що факти щодо виступів на півострові та антиукраїнських дописів у соцмережах підтвердилися, інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

"Закон – один для всіх", - прокоментувала заборону речник СБУ Олена Гітлянська.

 Після оголошення цього рішення в російськіх ЗМІ розпочалася справжня вакханалія з закликами відібрати в України право проводити конкурс та заклики до Європейської мовної спілки про допомогу. Організатори конкурсу заявили, що намагатимуться вмовити Україну скасувати рішення. "Ми повинні поважати закони країни, де перебуваємо. Проте ми глибоко розчаровані в цьому рішенні, яке, ми вважаємо, суперечить духу конкурсу", - зауважили вони. 

Читайте також: Тіна Кароль найпрекрасніша жінка України(Viva). Коментарі артистки