Події
27 березня 2017
У Балаклії підриви боєприпасів відбуваються з інтервалом у 2-3 години,- Міноборони
Військові сапери продовжують зачищення периметру території військової частини.
news-image

На Харківщині у Балаклії, де внаслідок пожежі на артилерійських складах вибухали боєприпаси, ситуація є контрольованою, наразі фіксується один розрив на 2-3 години, повідомляє "Радіо свобода".

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони, військові сапери продовжують зачищення периметру території військової частини.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

«На цю хвилину ми повністю завершили зачищення військового містечка, адміністративної території арсеналу і працюємо по периметру», – сказав заступник начальника Центру розмінування Збройних сил України Ігор Маматов.

У ніч на четвер, 23 березня, на складах артилерійських боєприпасів на околиці Балаклії Харківської області спалахнула пожежа й почали вибухати боєприпаси. З околиць складів радіусом у 10 кілометрів евакуйовували майже 20 тисяч людей. Пожежа ліквідована. Як головну версію подій розглядають диверсію, хоча не виключають і версії службового недбальства.

Міністр оборони Степан Полторак нагадав, що на цих складах у Балаклії у грудні 2015 року вже була пожежа. Тоді диверсанти використовували запалювальні снаряди з напалмом і закидали їх на територію арсеналу за допомогою дронів.

Читайте також: У Балаклію повернулись 12 тисяч евакуйованих мешканців
Читайте також: Три бійці загинули і трьох поранено в результаті обстрілів на Донбасі