Київ
29 березня 2017
Увага! 1 квітня рух транспорту в центральній частині Києва буде тимчасово заборонено
Заборона пов'язана з проведенням фестивалю «Французька весна в Україні».
news-image

Як повідомили у прес-службі КМДА, 1 квітня з 19:00 до 23:00 буде заборонено рух усіх видів транспорту в центральній частині столиці в зв’язку з проведенням фестивалю «Французька весна в Україні» на Софійській площі, передає «Є!»

Так, рух буде заборонено: вул. Малою Житомирською, Софійською, пров. Рильським, Володимирським проїздом і вул. Володимирською (від вул. Ірининської до вул. Великої Житомирської). 

На час проведення заходу в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить через місце проведення Фестивалю, буде змінено.

Зазначимо, що 1 квітня рух транспорту на вул. Хрещатик з 19:00 до 22:00 буде дозволено.

Окрім того, в зв’язку з проведенням «Французької весни в Україні», буде відключено зовнішнє освітлення на Софійській площі та вул. Володимирській із 20:00 31 березня до 01:00 1 квітня та з 20:00 до 22:00 1 квітня.

Нагадаємо, що протягом квітня в столиці триватиме низка подій у рамках 14-ої «Французької весни в Україні». Так, починаючи з 1 квітня 2017 року на Софійській площі французька компанія «Deus Ex Machina» презентує виставу «Галілео». Загалом упродовж квітня на фестивалі «Французька весна в Україні» киян і гостей столиці чекатимуть допрем’єрні покази свіжих кінострічок, французький короткий метр, концерти, виставки, інтелектуальні обміни, вистави та інші цікаві проекти.

Читайте також: Віталій Кличко зателефонував журналісту, побачивши його допис у Фейсбуці
Читайте також: «Київ цілеспрямовано долучає до роботи у владних структурах міста ветеранів АТО» - Володимир Бондаренко