Київ
30 березня 2017
Віталій Кличко на з’їзді ЄНП: «Необхідно, щоб рішення про безвізовий режим між Україною та ЄС було ухвалене»
Мер Києва вважає, що українці мають побачити, що Європа цінує їх боротьбу за демократичні цінності.
news-image

Сьогодні дуже важливо, щоб рішення про безвізовий режим між Україною та ЄС було ухвалене. Воно – політично важливе і для України і для Європи. Про це заявив Віталій Кличко в коментарі журналістам у кулуарах з’їзду Європейської народної партії, який відбувається на Мальті, передає «Є!» із поссиланням на прес-службу КМДА.

Ухвалення рішення про безвізовий режим має продемонструвати українцям, що Європа цінує нашу боротьбу за демократичні цінності, – підкреслив Віталій Кличко.
Таке рішення дасть імпульс Україні й надалі продовжувати боротьбу за європейські цінності та втілювати європейські стандарти життя. Наша країна обрала свій шлях розвитку, але нам потрібна підтримка, щоб подолати ті виклики, які постали сьогодні перед Україною, – сказав мер столиці.

Про підтримку України Віталій Кличко говорив на зустрічах під час з’їзду ЄНП із президентом Європейської народної партії Джозефом Долем, єврокомісаром із питань європейської політики сусідства та розширення, віце-президентом ЄНП Йоханесом Ханом, депутатом Європарламенту Елмаром Броком.

Сьогодні в Україні, окрім зовнішньої агресії, відбуваються складні внутрішньополітичні процеси, які теж в багатьох випадках стимулюються ззовні. Тому підтримка і допомога Заходу, Європейського Союзу сьогодні надзвичайно важлива. Щоб Україна вистояла і змогла стати членом європейської сім’ї, – підкреслив Віталій Кличко.
Непрості тенденції зараз і в ЄС. Але будь-яка криза призводить до одужання. І дуже важливо, щоб в результаті такого одужання і зміцнення Європа змогла отримати ще одного, великого і сильного, партнера. – Україну, – наголосив під час спілкування з європейськими політиками Віталій Кличко.

Міністру закордонних справ Австрії, главі ОБСЄ Себастіану Курцу Віталій Кличко подякував за ухвалене організацією рішення про збільшення кількості спостерігачів місії ОБСЄ на Сході України. Із такою пропозицією Віталій Кличко звертався до Себастіана Курца під час двосторонньої зустрічі в рамках Мюнхенської конференції в лютому цього року.

Мер Києва бере участь у щорічному з’їзді Європейської народної партії, який відбувається на Мальті з 28 до 30 березня.

Віталій Кличко взяв участь у роботі пленарної сесії з’їзду, провів двосторонні зустрічі з європейськими політиками. Заплановані зустрічі також з головою Європейської Ради Дональдом Туском, головою Комітету із закордонних справ Європейського Парламенту Девідом Макалістером.

Цьогоріч у з’їзді ЄНП беруть участь понад 2 тисячі учасників із 40 європейських країн. Головною темою обговорень на партійному форумі є майбутнє Європи в умовах неконтрольованої міграції, терактів, воєн на Близькому Сході, агресії Росії, проблеми економічної і соціальної нерівності, породженої глобалізацією.

Європейська Народна Партія сьогодні об’єднує 79 партій із 41-ї країни і має найбільшу фракцію в Європейському парламенті.

Читайте також: Віталій Кличко зателефонував журналісту, побачивши його допис у Фейсбуці
Читайте також: У Києві побудують сучасний «Центр захисту тварин» - Кличко