Економіка та бізнес
30 березня 2017
«Ощадбанк» ввів комісію при оплаті послуг ЖКГ
Без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картами "Ощадбанку".
news-image

Державний "Ощадбанк" ввів комісію при оплаті послуг житлово-комунального господарства. Про це "Українським новинам" повідомила прес-служба банку, передає «Є!»

Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може незначно відрізнятися в залежності від регіону", - заявили в банку.
При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. У Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня становить 3 гривні", - повідомила прес-служба.

Без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картами "Ощадбанку".

Інші клієнти "Ощадбанк", а також пенсіонери, які не є клієнтами банку, повинні платити в касі комісію.

Банк як і раніше приймає без комісії платежі тільки через дистанційні канали платежів: інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку); через мобільний та інтернет-банкінг "Ощад 24/7"; сайти ГІОЦ (головний інформаційно-обчислювальний центр) і ЦКС (Центр комунального сервісу).

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Ощадбанк вирішив ввести комісію за оплату ЖКГ, після чого президент Петро Порошенко попросив банк перенести введення комісії.

Читайте також: У МЗС РФ запропонували «проаналізувати, хто такий український народ» із залученням «міжнародних експертів»
Читайте також: У Кабміні стверджують, що абонплата за газ не збільшить витрати людей
Читайте також: Матері, яка на 9 днів замкнула двох малюків у квартирі, світить довічне