Події
11 квітня 2017
Вдова Вороненкова вперше дала інтерв'ю і розповіла про свої плани на майбутнє (фото, відео)
У день його народження вдова погоджується і на перше без нього телеінтерв'ю
news-image

Російська оперна співачка та екс-депутат Держдуми Марія Максакова розповіла, що про зроблений вибір жити в Україні не шкодує, а про версії розстрілу свого чоловіка говорити відмовляється. Про це Максакова розмовляла з ТСН біля могили Дениса Вороненкова, якому сьогодні мало б виповнитися 46 років.

Інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

До могили Дениса Вороненкова Максакова привела їхнього сина за руку. Він тільки почав ходити – за п'ять днів Івану виповниться рік. Батька синові співачка показує на фото, запалює лампадку, читає молитву. І дає сину тюльпани. Від себе кладе на могилу букет троянд. Могила засаджена весняними квітами.

Сьогодні Вороненкову мало виповнитися 46 років. На цвинтарі жінка не плаче. Найближчим друзям з Києва, які теж тут зібралися, розповідає, чоловік щоночі уві сні дає їй інструкції, як жити.

"Денис зі мною. Я це дуже добре відчуваю. Я відчуваю, як він направляє стежки мої. Сама я люблю його ще сильніше. І я впевнена, що він буде завжди зі мною. Спасибі тобі велике. З днем народження", - каже Максакова.

У день його народження вдова погоджується і на перше без нього телеінтерв'ю. Втім версії вбивства для неї – табу. 

"Ви знаєте, я не готова тільки про це. Господь все бачить. Якщо перша відплата наздогнала людину прямо під час її беззаконня, то думаю, що і всі інші відчують на собі кару Господню", - впевнена вдова.

І лише раз Максакова згадує Росію - через те, що в ній теж взялися розслідувати вбивство.

"Як можна проводити слідство стосовно громадянина України за вбивство, яке сталося в Україні. Мені важко сказати, яке слідство можуть провести паралельно в Росії", - каже співачка.

Версію про те, що Вороненкова міг підставити його колишній водій з Москви, який нібито прилітав у день вбивства до Києва, і який в останню мить скасував зустріч, Максакова теж не коментує.

"Вони з водієм навіть не зустрічалися. Там очевидно, що повинна була бути ще одна зустріч, крім зустрічі з Іллею, яка не відбулася. Це все розслідується. Нажаль, він зі мною теж не поділився, куди йому треба було їхати. Передчуття, нажаль, не було", - журиться Максакова.

Співачка спростовує чутки про свою вагітність. Каже, у поліцію їздила лише забрати у слідчого обручку чоловіка - на пам'ять. Про переїзд до Києва не шкодує. 

"Це був свідомий вибір, як я можу шкодувати?! Україна дала Денису можливість жити, працювати у майбутньому. Коли у людини з'являється така земля, вона вже ніяк йому не може бути чужою", - впевнена жінка.

Обіцяє, що через сорок днів таки дасть концерт його пам'яті. Друг родини, своєю чергою, натякає, що Максакова у Києві робитиме оперну кар'єру.

"Вона налаштована на активну творчу діяльність у Києві. Вона зустрічалася з Євгеном Онищуком, вони цю тему обговорювали, влада підтримують повністю цю лінію і взагалі я вважаю, що буде здорово, якщо вона залишиться тут", - каже Ілля Пономарьов.

У те, що вбивство Вороненкова замовлене в Росії, Пономарьов не сумнівається, як і слідчі ГПУ. Наразі там заявляють, що вийшли на слід двох спільників кілера. 

Читайте також: Киянин вбив подругу, а її відрізані вуха викинув із балкону (відео)