18 квітня 2017
Українська бадмінтоністка здобула «срібло» на континентальній першості U-19 у Франції
У фіналі Марина Ільїнська поступилася спортсменці з Данії.

Як повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту, завершився чемпіонат Європи з бадмінтону серед молоді, який проходив у французькому Мюлузі 7 по 16 квітня, передає «Є!»

Срібну медаль в одиночній категорії до скарбнички української збірної здобула Марина Ільїнська.

На шляху до п'єдесталу у третьому раунді українка обіграла угорську спортсменку Реку Мадараш. Півфінальна зустріч з представницею Данії - Іриною Андерсен — завершилася теж на користь Ільїнської.

Лиш у фіналі Марина поступилася співвітчизниці Андерсен — Джулії Якобсен.

Нагадаємо, минулого року Марина Ільїнська була бронзовою призеркою континентальної першості.