новини

Іноземців закликають під час Євробачення-2017 подати українцям приклад охайності (фото)

У підготовленому до Євробачення буклеті міститься 23 поради щодо поведінки, основні слова, гарячі телефони та карта.

Іноземців, які приїдуть до України на Євробачення, закликають навчити місцевих жителів охайності, користуватися послугами тільки офіційних служб таксі та уникати тем українсько-російських стосунків. Про це повідомила нардеп від "Самопомочі" Анна Романова на своїй сторінці у Facebook, пише «Є!» з посиланням на 112 телеканал.

За її словами, у підготовленому до Євробачення буклеті міститься 23 поради щодо поведінки, основні слова, гарячі телефони та карта.

"Українці - миролюбні люди. Але уникайте тем стосунків між Україною і Росією. Також не називайте українців росіянами", - йдеться в одній із порад.

Іншу присвячено темі сміття: 

"Допоможіть нам залишити Україну чистою. Відвідувачі можуть показати гарний приклад, прибираючи за собою сміття і навчаючи українців екологічної відповідальності".

 

 
 
Нагадаємо, для гостей пісенного конкурсу "Євробачення-2017" діятиме спрощений режим пропуску через митний кордон. Оформлення всіх матеріалів, продукції та технічного обладнання, необхідних для конкурсу, обіцяють здійснювати оперативно.

18 квітня 2017, 17:31

 

Loading...

До теми

Авторизація