Суспільство
20 квітня 2017
Попри блокаду, Україна продовжує торгувати з «ДНР», – розповідь жителя Горлівки
Житель Горлівки розповів про життя в місті.
news-image

В окупованій російськими бойовиками Горлівці на Донеччині продаються товари російського, білоруського та, незважаючи на блокаду, навіть українського виробництва, проте місцевих пенсій бракує для ситого життя.

Про це в інтерв'ю "Новой газете" розповів місцевий поет і блогер Єгор Воронов, передає «Є!».

За його словами, незважаючи на транспортну блокаду, вантажі продовжують їздити на підконтрольну українській владі територію.

Найбільше вражає те, що з "ДНР" в Україну йдуть товари. Тобто в ту сторону блокади немає. У них продається м'ясна продукція, на якій прямо написано: "Зроблено в ДНР", – стверджує він.

Воронов зазначив, що крім російських продуктів у Горлівці продаються й товари білоруського виробництва.

Прилавки завалені білоруськими товарами. Йде така торгова експансія, що часом губишся: текстиль, запчастини, лампочки. Але на все це потрібні гроші, а вони є, м'яко кажучи, не у всіх. Населення міста зараз 190-200 тисяч. Великі підприємства практично не працюють, багато пенсіонерів. Пенсія, яку платять, недостатня, щоб людина сито жила, – розповів блогер.
На ринку є точки, які спеціалізуються на українській продукції. Є домовленості з українськими військовими про провезенні товарів в обхід блокади. Природно, вони коштують дорожче, – зазначив Воронов.