Суспільство
27 квітня 2017
ЄБРР має намір виділити Львову до 20 мільйонів євро на боротьбу зі сміттям
ЄБРР може надати фінансування для будівництво сортувальної станції для початку роздільного збору відходів та першого етапу будівництва компостного заводу.
news-image

ЄБРР може надати фінансування в розмірі до 20 млн євро Львову для подолання "сміттєвої проблеми". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив старший радник ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Антон Усов, пише «Є!» з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що Львів із населенням близько 750 тис. щорічно виробляє близько 250 тис. тонн твердих побутових відходів, утилізація яких стала для міста надзвичайно проблематичним питанням.

"Залежно від результатів техніко-економічного обґрунтування ЄБРР може надати фінансування в розмірі до 20 млн євро на кілька ключових завдань: будівництво сортувальної станції для початку роздільного збору відходів, а також реалізацію першого етапу реконструкції Грибовицького полігону та першого етапу будівництва компостного заводу", - йдеться у повідомленні Усова.

За його словами, цей проект передбачає можливе співфінансування з боку інших міжнародних організацій та може бути підписаний в 3-му кварталі 2017 року. 

Читайте також:У Києві хочуть збудувати 5 центрів переробки сміття