Співак Юрій Лоза підтримав бойовиків на Донбасі і засудив карикатуристів Франції (відео)
Також Лоза заявив, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк їздив до Німеччини "за печивом"
news-image

Російський співак Юрій Лоза підтримав бойовиків на Донбасі, пише Є l Єдність.інфо із посиланням на Обозреватель.

Артист вирішив озвучити свою позицію не тільки щодо подій в Україні, а ще стосовно терористичного акту у Франції.

Лоза впевнено заявив, що "АТО - це каральна спецоперація проти мирних жителів окупованого регіону". Мовляв, ніяких терористів на Донбасі не було. Про це він заявив одному з телеканалів, який підтримує бойовиків.

Співак вважає, що весь світ, разом з Україною, підтримує подвійні стандарти. Заради прикладу Юрій Лоза вирішив згадати трагічні події у Франції, коли терористи вбили карикатуристів одного з місцевих видань.

"Франція підтримувала каральну операцію на Донбасі. Тих людей, яких вбили на Донбасі, їх, зокрема, вбила і  французька допомога. Це вже контртерористична операція, як вони її називають. Хоча ця назва абсолютно неправильна. Ніяких терористів на Донбасі і в помині не було ", - почав свою заяву артист.

Лоза обурений, що французи "спокійно дають гроші на вбивство простих жителів на Донбасі":

"... І в той же час виходять на вулиці через те, що гримнули  цих поганих карикатуристів. Тим більше карикатуристів цих я б не назвав людьми порядними. Вони схожі на наших ліберальних, чи псевдоліберальних крякальщіків, які сидять і в об ** рают все підряд ".

Російський співак запевнив, що засуджує вбивства у Франції. Однак Лоза впевнений, що просто не треба провокувати на такі дії.

"Не буває безмежної свободи слова. Взагалі не буває нічого без рамок. Завжди повинні бути абсолютно чіткі межі, за які не можна переступати ", - пояснив він.

Також Лоза заявив, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк їздив до Німеччини "за печивом", а у самих німців "не все в порядку з головою"

Нагадаємо, свого часу гарячими "правдолюбами" і прихильниками "Новоросії" вже публічно стали актори Іван Охлобистін, Михайло Пореченков, співаки Йосип Кобзон, Анна Нетребко, Валерія, Олег Газманов і Чичеріна.