Україна
4 травня 2017
Виконавча служба примусово виселяє Російський культурний центр з будівлі у центрі Львова
Від сьогодні приміщення буде офіційно взято під охорону Львівської обласної ради.
news-image

Сьогодні вранці виконавча служба спільно з правоохоронцями на виконання рішення суду примусово виселяє Російський культурний центр з приміщення на вул. Короленка, 1а у центрі Львова.

Про це 4 травня у коментарі  ZIK повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, який присутній на місці події, повідомляє «Є!».

«Є рішення суду про виселення. Вони оскаржили це рішення в апеляційній інстанції, ми виграли апеляційну інстанцію. Після цього запустився процес втілення виконавчого провадження. Дали час на добровільне виселення. Цей термін завершився у п’ятницю. Відповідно, сьогодні примусово виконується рішення суду», – повідомив В. Гірняк.

З його слів, на місці події присутні виконавча служба, служба охорони, поліція. 

«Усе спокійно і без ексцесів. Зараз описується майно. Далі буде підписаний акт прийому-передачі, зберігання майна, і фактично майном буде управляти Львівська обласна рада в особі управління комунальної власності», – повідомив В. Гірняк.

Він зазначив, що на місці присутній один представник російської організації, однак жодних конфліктів немає.

Від сьогодні приміщення буде офіційно взято під охорону Львівської обласної ради.

«Вони можуть подавати касацію, але це не зупиняє виконання рішення суду. Сподіваюсь, ми це питання вирішили нарешті за 25 років», – зауважив заступник голови ЛОР.

Як повідомлялося, на сесії 25 жовтня цього року Львівська облрада вирішила повернути собі будівлю за адресою вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщувався так званий Російський культурний центр. Приміщення передадуть в оренду організаціям учасників АТО та волонтерів.

Раніше в облраді було створено тимчасову контрольну комісію для вивчення питання правомірності користування комунальним приміщенням за адресою: вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщуються декілька російських організацій.

Депутати оглянули приміщення у Львові, яке 26 років безплатно використовують російські ГО. Побачене справило гнітюче враження.

Господарський суд Львівщини постановив виселити Російський культурний центр з приміщення на вул. Короленка, 1а у центрі Львова.

ЛМГО «Російське товариство імені Пушкіна» подало апеляційну скаргу на рішення Господарського суду.

Львівський апеляційний господарський суд 9 березня вирішив, що Російський культурний центр, який розміщувався в будівлі на Короленка, 1а, має звільнити приміщення від орендарів. 

Читайте також:Україна вперше візьме участь у змаганнях НАТО з танкового біатлону