Суспільство
5 травня 2017
Алкогольний напій який приносить користь здоров'ю, - підтверджено вченими
Дане спиртне містить мінеральні кислоти, які сприяють засвоєнню харчових протеїнів.
news-image

Щоб запланований відпочинок за містом пішов на користь, необхідно гарненько підготуватися до святкового застілля. Вибір правильних страв та спиртних напоїв – головний критерій корисного проведення часу.

Вино дуже корисне для організму, якщо його пити в помірних дозах. Найкориснішим напоєм вважається – сухе вино або брют. До смаженого м’яса підійде ароматне червоне вино, наприклад: каберне совіньон, шираз, мерло, пінотаж. Якщо ви любитель білого вина, то кращим вибором буде корисні совіньон блан, шардоне, аліготе, шенен блан. Ігристі вина погано поєднуються з червоним м’ясом, яке ми звикли смажити на відкритому вогні.

Як не сп’яніти від вина? 
Чим більше на святковому столі буде продуктів рослинного походження, тим краще для зменшення дурманних властивостей алкоголю. Складайте меню для пікніка так, щоб у ньому містилися продукти зі свіжих овочів, спецій, зелені, фруктів.

Вино містить мінеральні кислоти, які сприяють засвоєнню харчових протеїнів, що містяться в м’ясі тварин та риби.

Щоб винний напій давав свою користь, в першу чергу варто пам’ятати, що алкоголь не повинен бути основною стравою за столом, а лише доповненням до їжі.

Читайте також: У Росії п'яні пенсіонерки викрали трамвай і зникли