Події
12 травня 2017
ВІЛ-тестування в фан-зонах Євробачення 2017: виявлено 13 випадків ВІЛ-інфекції
Пройти тест на ВІЛ можна у всіх фан-зонах «Євробачення» з 10:00 до 22:00 до суботи, 13 травня включно.
news-image
«За семь дней работы мы протестировали 3 с половиной тысячи людей и выявили 13 случаев ВИЧ–инфекции, выявили также и гепатиты, и сифилис», - це статистика від директора Представництва Фундації АнтиСНІД – США в Україні Сергія Федорова на брифінгу, який влаштували у фан-зоні Євробачення просто на Софійському майдані. Четвертого травня пункти тестування на ВІЛ було встановлено на чотирьох площах столиці - Поштовій, Контрактовій, Софійській та Троїцькій.

Інформує «Є!», з посиланням на hromadskeradio.org.

Діана Попова, Директор Департаменту культури КМДА наголосила, що гості столиці мають відчутними себе дотичними до цієї події: «Культура починається з того моменту, коли людина вперше сказала собі «Ні». Я хочу, щоб сказали «Ні» СНІДУ сьогодні. Тому саме на культурних заходах, на всіх фан-зонах міста Києва відбуваються ці безкоштовні тестування. Я вважаю, що це дуже важливо для всіх нас».

На Софійській площі активісти та волонтери Фундації АнтиСНІД-США в Україні провели флешмоб. Люди різного віку, статі та національності узялися за червону стрічку та стали в коло. Таким чином учасники утворили традиційне українське намисто, символ цьогорічного «Євробачення». Флешмобом учасники показали, що ми різні, однак перед хворобою ми всі рівні та однаково не захищені. Єдиний спосіб захисту – це засоби контрацепції та знання про всій стан здоров’я.

Пройти тест на ВІЛ можна у всіх фан-зонах «Євробачення» з 10:00 до 22:00 до суботи, 13 травня включно. Тестування є безкоштовним, а результати — цілком конфіденційними.

Читайте також: Оновлена програма заходів у рамках «Євробачення-2017» (список)
Читайте також: Тепер через Telegram можна здійснювати дзвінки
Читайте також: Військовослужбовці в зоні АТО можуть пройти добровільне тестування на ВІЛ/СНІД