Політика
12 травня 2017
Німеччина вважає проведення парадів на Донбасі - порушенням Мінських домовленостей
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зафіксувала в ОРДЛО важку воєнну техніку та використання дітей у парадах 9 травня.
news-image

В уряді Німеччини вважають, що паради з нагоди 9 травня в ОРДЛО порушують Мінські домовленості та несуть загрозу населенню. Про це відповів федеральний уряд після запиту ЗМІ з проханням прокоментувати паради, що відбулися з нагоди Дня перемоги в непідконтрольних Україні Донецьку і Луганську, інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

"Федеральний уряд було проінформовано про вищезгадані паради. Звичайно, це люди в так званих "народних республіках" вільні в тому, щоб відзначити закінчення Другої світової війни. Проте Місія ОБСЄ зафіксувала на цих парадах в Луганську і Донецьку присутність важкої зброї, що є порушенням Мінських угод і загрозою для населення. Ця думка ОБСЄ і також думка федерального уряду", - зазначив представник уряду.


Як відомо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зафіксувала в ОРДЛО важку воєнну техніку та використання дітей у парадах 9 травня.

l

Читайте також: 14 травня на Софійській площі кияни та гості міста святкуватимуть День Європи
Читайте також: Бойовика ДНР засудили до 8 років в'язниці