Події
14 червня 2017
Вибух маршрутки у Києві: перевізник обіцяє компенсувати збитки пасажирам
В Києві під час руху в автобусі № 455 вибухнув бачок з охолоджувальною рідиною.
news-image

Після інциденту з київською маршруткою в опіковому центрі залишається 68-річна жінка. Медики кажуть, що її стан задовільний, інформує «Є!», з посиланням на ТСН.

"Хвора переведена в загальне відділення, стан задовільний. Такі опіки заживають на протязі двох тижнів. Ми зробимо максимально все, щоб протягом кількох днів вона поправилася", - пообіцяв заступник головного лікаря Київського опікового центру Сергій Стаскевич.

 27-річний хлопець, який звернувся до лікарів, отримав допомогу на місці і поїхав додому.

Напередодні в Києві під час руху в автобусі № 455 вибухнув бачок з охолоджувальною рідиною. Гарячі бризки потрапили на пасажирів у салоні, внаслідок чого з п'яти потерпілих двоє потребували медичного втручання. Одна жінка зазнала опіків голови та шиї першого і другого ступеня. Лікарі обіцяють, що її рани загояться і навіть рубців не залишиться. Керівництво компанії-перевізниці обіцяє компенсувати лікування і моральну шкоду, але після персональних перемов із пасажирами. 

"Ми готові надати сприяння не лише слідству, а й потерпілим – матеріальну допомогу. Збитки, які ми завдали нашими діями, ми будемо компенсувати. Це в процесі діалогу з самими потерпілими, які будуть вимоги – ми будемо їх розглядати", - запевнив

Водій маршрутки, яка вибухнула, запевняє у справності свого транспорту.

Читайте також: Звіт із території зони АТО: 16 ворожих обстрілів за день
Читайте також: Внаслідок сутички в Львівській облраді трьом людям знадобилась госпіталізація, жінка отримала опіки