Світ
18 червня 2017
Британський журналіст назвав головного «ворога» українців
На українців черкає ще багато розчарувань.
news-image

Порівняно з 2014 роком в Україні багато що змінилось – зараз країна перебуває у значено кращій позиції. Більше того, проект на кшталт "Новоросії" вже не несе ніякої загрози.

Про це заявив старший віце-президент Центру аналізу європейської політики і редактор авторитетного британського журналу The Economist Едвард Лукас, в коментарі виданню "Апостроф", передає «Є!».

Ви подолали потрійну кризу c точки зору геополітики і безпеки, зупинили росіян, і тепер, як мені здається, проект на кшталт "Новоросії" не представляє ніякої небезпеки. Росія програла свою війну з точки зору агресії в Україні. Ви подолали фінансову та економічну кризу: економіка зростає, стабілізується, відсутня загроза дефолту. Ви також подолали кризу політичної конкуренції, немає розкладу інституцій, хоча Янукович залишив їх після себе в жахливому стані, – розповів журналіст.

Він додав, що головний ворог українців – це нетерпіння. Однак, треба пам’ятати, то попереду ще довгий процес і на українців черкає ще багато розчарувань.

Є дуже мало прикладів, коли перетворення держави відбувалося швидко. Так що я налаштований терпляче і оптимістично, і, думаю, через десять років Україна буде в значно кращій формі, ніж зараз. Так само, як зараз вона в значно кращій формі, ніж три роки тому, – запевнив Лукас.