Події
18 червня 2017
Видовищні перегони на тракторах відбулись на Черкащині
На тракторах можна не лише працювати у полі.
news-image

Закинути м'яч у ворота, зібрати спортивні кільця або ж продемонструвати майстерність паркування на тракторі. На Черкащині прогримів вже шостий трактор-фест. Окрім конкурсів, влаштували тут й перегони, а ще виставку дивакуватих машин, передає «Є!» з посиланням на 24 Канал.

На тракторах можна не лише працювати у полі, а й неабияк розважатись. На Черкащині видовищні перегони на агротехніці та напружена боротьба за звання чемпіона змусила добряче понервувати як самих учасників, так і глядачів.

Свою майстерність демонстрували 20 кращих механізаторів області. Учасники мали закинути м'яч у ворота, ідеально припаркуватись, зібрати спортивні кільця і зробити це якомога швидше. Переможцем змагань став досвідчений тракторист Василь Савранський.

Потужні двигуни проти інтелекту і сили людини – так відбулось жартівливе повстання тракторів проти селян.

Це дозволяє їм показати свою майстерність, що дуже важливо. Позмагатися між собою, виграти призи. Для багатьох це стимул потрапити сюди і показати, чого він досяг за рік, – розповів організатор фестивалю Олег Васецький.

Трактор-фест вже став традиційним для Черкащини і дуже популярним серед аграріїв. Завершилось свято частуваннями і концертом.