Події
26 червня 2017
На російському радіо «Ехо Москви» запустять передачу українською мовою
Головний редактор Олексій Венедиктов повідомив, що нова передача «спрямована на відновлення прямих зв'язків між жителями України і Росії».
news-image

На російській радіостанції «Ехо Москви» з'явиться нова передача українською мовою. Про це в ефірі передачі «Ганапольський. Підсумки без Євгена Кисельова» заявив ведучий Олексій Соломін, - повідомляє видання РБК, передає «Є!»

Передачу, що виходитиме один раз на тиждень і триватиме півгодини, вестимуть Матвій Ганапольський, Олексій Соломін та Олексій Наришкін.

«Ми закликаємо телефонувати наших слухачів і теж з нами говорити українською мовою, і телефонувати в тому числі самих українців», - сказав Соломін.

Соломін в ефірі розповів, що він і Наришкін вже вчать українську мову.

Головний редактор «Еха Москви» Олексій Венедиктов повідомив РБК, що нова передача українською мовою «спрямована на відновлення прямих зв'язків між жителями України і Росії».

«Тематика передачі - що відбувається в Україні, (планується) дізнаватися від жителів України з різних міст українською мовою в прямому ефірі», - пояснив Венедиктов.

За словами Венедиктова, робоча назва передачі «Що там у них».

На питання РБК, чи будуть громадяни України брати участь в передачі, головний редактор «Еха Москви» Венедиктов відповів, що «рік назад в нічному ефірі вже був такий досвід і телефонували з усієї України».

Читайте також: Мер Вроцлава: Українці - це благословенне явище
Читайте також: Нацполіція запрошує долучитися до флешмобу проти наркотиків