Політика
1 липня 2017
Луценко заявив, що ГПУ оголосила Януковичу нові підозри в організації розстрілу Євромайдану
Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри і про нову підозру колишнім високопоставленим особам.
news-image

Генеральна прокуратура висунула нова підозра в організації расстерла активістів євромайдан колишньому президенту України Віктору Януковичу і ряду колишніх вищих посадових осіб. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook.

"Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри і про нову підозру колишнім високопоставленим особам - президенту України Віктору Януковичу, Міністру внутрішніх справ України В. Захарченко, заступнику Міністра внутрішніх справ України В. Ратушняку, голові Служби безпеки України А. Якименко, першому заступнику голови СБУ В. Тоцького, заступнику начальника - начальника міліції громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві П. Федчуку в скоєнні і в організації сові ршенія ряду тяжких та особливо тяжких злочинів, скоєних у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 в центральній частині міста Києва щодо мітингувальників, в складі організованої злочинної групи ", - повідомив Луценко.

Зокрема, колишні вищі посадові особи підозрюються в незаконному перешкоджанні організації і проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій, організації перевищення співробітниками правоохоронних органів влади і своїх службових повноважень, умисного вбивства двох і більше осіб, закінченого замаху на умисне вбивство двох і більше осіб, заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження, а також в організації терористичного акту.

Читайте також: Опубліковано відео з фрагментом передачі хабаря для Ігоря Гужви
Читайте також: Рабінович пояснив, як зробити Україну Швейцарією Східної Європи
Читайте також: Турчинов розповів у деталях як поширювався вірус Petya A