Події
10 липня 2017
Компанія Ryanair скасувала вихід на український ринок і поверне кошти за вже заброньовані рейси
Ryanair приносить вибачення перед клієнтами, які вже забронювали рейси.
news-image

Ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair скасувала запланований вихід на український ринок. Про це йдеться в повідомленні прес-служби авіаперевізника, інформує «Є!», з посиланням на rbc.ua.

"Ryanair сьогодні оголошує, що скасовує свій запланований вхід в Україну після того, як київський аеропорт не виконав угоду, досягнуту в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту і нинішнім генеральним директором аеропорту паном Рябікина в березні цього року", - йдеться в повідомленні.

У Ryanair відзначили, що аеропорт "Бориспіль" став на сторону авіакомпаній з високими тарифами, включаючи 

"Міжнародні авіалінії України", і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків. "В результаті у Ryanair немає вибору, окрім як скасувати 4 нових київських маршруту і 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати більше 500 000 пасажирів і 400 робочих місць", - додали в компанії.

Ryanair приносить вибачення перед клієнтами, які вже забронювали рейси. Їм повернуть кошти за квитки.

"Ми шкодуємо, що київський аеропорт продемонстрував, що Україна ще не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій ... Невиконання зобов'язань призведе до втрати більше 500 000 клієнтів і 400 робочих місць в аеропорту тільки в перший рік, що забезпечило б значне зростання економіки України. ми також жалкуємо про те, що львівський аеропорт став жертвою рішення київського аеропорту ", - зазначив головний комерційний директор Ryanair Девід О'Брайен.
Читайте також: Ryanair, ймовірно, оголосить про скасування польотів до України - Омелян